Зміни у структурі Університету

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Факультет інформаційних технологій та управління шляхом поділу та створено:

- ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА МАТЕМАТИКИ

- ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ

Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

Відкрита лекція Віровця Дениса Володимировича

26 жовтня 2021 року для студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Віровцем Денисом Володимировичем, аспірант 3 року навчання, директор ТОВ «СКІФ КОНСАЛТИНГ УКРАЇНА», була проведена відкрита лекція з дисципліни «Криптоекономіка» на тему: «Децентралізована платформа Ethereum».

Під час викладення лекційного матеріалу були висвітлені такі питання:

• історія створення децентралізованої платформи платформа Ethereum;
  • можливості децентралізованої платформи платформа Ethereum;
  • створення децентралізованих онлайн-сервісів
  • можливості роботи з розумними контрактами

Приймаючи до уваги карантинні обмеження, відкрита лекція проводилася дистанційно з використанням відеозв’язку на платформі Google Meet. Матеріали мультимедійної презентації, що супроводжували лекцію, включали, зокрема, таблиці та наглядні демонстрації роботи з децентралізованою платформою Ethereum, а також демонстрацією коротких навчальних відео-презентацій та інформаційних продуктів стосовно продуктів, побудованих на  платформі Ethereum. Таким чином, презентація побудована за принципом образно-графічного запам’ятовування «за аналогією», що сприяє набуттю низки загальних та фахових компетентностей та ефективному управлінню уявою здобувачів вищої освіти.