Зміни у структурі Університету

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Факультет інформаційних технологій та управління шляхом поділу та створено:

- ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА МАТЕМАТИКИ

- ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ

Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

Розпочав роботу «Центр економічної дидактики» на базі кафедри фінансів та економіки

З 9 жовтня 2017 року на базі кафедри фінансів та економіки Факультету інформаційних технологій та управління розпочав роботу «Центр економічної дидактики», де студенти І курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» набували базових фахових компетенцій, знайомилися з найпопулярнішими інтелектуальними іграми економічного спрямування.

Майбутні успішні бізнесмени, провідні фінансисти, студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» в процесі ігрового дискурсу проявили якості справжніх власників, керівників автомобільного концерну, мережі підприємств, медіа бізнесу та інших, де в ігровій формі опанували планування економічної стратегії, оцінку ризиків, управляли ресурсами, розраховували інвестиційні вклади та знаходили вихід з кризових ситуацій. Планували бюджет процвітання та розвитку нових технологій вкладаючи кошти в інфраструктуру та промисловість.