Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Факультет інформаційних технологій та управління шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА МАТЕМАТИКИ


- ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Навчання через дослідження "Кафедра фінансів та економіки"

НАУКОВИЙ ГУРТОК «ФІНАНСОВИЙ АНАЛІТИК»

Рік заснування наукового гуртка: 2013

 

Керівник наукового гуртка: Васечко Людмила Іванівна - кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри фінансів та економіки
 
Профільна наукова тема/питання: Підвищення конкурентоспроможності київського регіону в контексті економічної безпеки в умовах євроінтеграції

 

Завдання наукового гуртка:
  • сприяння підготовці студентів для вступу до аспірантури, роботи у науково-дослідних інститутах;
  • участь у вирішенні практичних задач із впровадження університетських наукових розробок на кафедрі фінансів та економіки;
  • сприяння публікації студентами наукових статей та тез доповідей;
  • розширення наукової співпраці з студентами інших вищих навчальних закладів;
  • сприяння формуванню особистості студентів як дослідників шляхом підвищення їх наукової активності під час участі у роботі гуртка.

ПЛАН РОБОТИ НАУКОВОГО ГУРТКА на 2019–2020 навчальний рік

ПЛАН РОБОТИ НАУКОВОГО ГУРТКА на 2018–2019 навчальний рік

Протягом 2016-2017 навчального року у рамках роботи гуртка «Фінансовий аналітик» проводилися наступні заходи:

  • Регулярні засідання гуртка.
  • Індивідуальна робота з членами гуртка в порядку підготовки до проведення Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції.
  • Участь в олімпіадах:

У ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит» брала участь член гуртка Кузбіт Євгенія (науковий керівник – доц. Сосновська О.О.)

  • Участь в конференціях:

Наукові роботи Кузбіт Євгенії, Більової Люби, Зоз Вероніки (науковий керівник – доц. Сосновська О.О.) та Легач О.С. та Юрченко Д.В, (науковий керівник – ст. викл. Казак О.О.) брали участь у IV Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції 23 листопада 2016 року, м. Київ, КУБГ.