Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Факультет інформаційних технологій та управління шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА МАТЕМАТИКИ


- ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Контакти

(044) 461-02-34

kikb.fitu@kubg.edu.ua

м.Київ, вул. М. Тимошенка, 13-б, каб. 519

 

З питань вступу на спеціальності:

123 Комп'ютерна інженерія

125 Кібербезпека

Контактна особа: Складанний Павло Миколайович

Ел. пошта: p.skladannyi@kubg.edu.ua

Телефон: (098) 994-5971 (Viber, Telegram, WhatsApp)

Події кафедри

Раді повідомити, що електронний фаховий науковий журнал «КІБЕРБЕЗПЕКА: ОСВІТА, НАУКА, ТЕХНІКА» включено до авторитетної бази даних Scilit.

Scilit - це електронна база наукових робіт, що представляє собою безкоштовну базу даних для вчених, що містить понад 108 млн. Статей відкритого доступу. Вона розроблена і підтримується видавництвом MDPI AG (Basel, Switzerland), котрий подає 150 наукових журналів. Дані про публікації щодня витягуються з електронних баз CrossRef і PubMed.

 

Cybersecurity_Education_Science_Technique_page-0001.jpg

19 травня 2020 р. о 12:00 відбудеться засідання кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки щодо розгляду кандидатур на заміщення вакантних посад працівників кафедри.

Технічний засіб комунікації - платформа Google Hangouts.

Для отримання запрошення на відеоконференцію можна звернутись до Складанного П.М. електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Протягом свого існування людство зазнало багато пандемій, які охоплювали величезні території, при цьому забираючи життя мільйонів людей. В свою чергу, як свідчить історія, пандемії були поштовхом для позитивних змін і розвитку різних галузей суспільства. Пандемія під назвою COVID-19 стала справжнім випробуванням для учасників освітнього процесу. Проте, ситуація, що склалася в сучасній освіті, довела, що більшість викладачів та студентів спроможні справлятися з викликами дистанційної освіти. Так, викладачі та студенти кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки Київського університету імені Бориса Грінченка за короткий час змогли перезавантажити навчальний процес в дистанційний за допомогою освітніх платформ Zoom, Hangouts Meet, корпоративної пошти, різних ресурсів ЕНК. Використання цих технологій дозволили організувати живе спілкування у вигляді відео-лекцій, консультацій, створення тестових завдань, запис відео-презентацій та завантаження їх на платформу Moodle.

Карантин – не привід не займатися науковою роботою зі студентами: разом обговорюємо ідеї, актуальність, практичність.

Слід також відзначити високу активність частини студентів: вони уміють організовувати свій час, здійснювати аналіз отриманої інформації, доводити гіпотези або їх спростовувати. Це означає – наші студенти є спроможними навчатися протягом життя і бути класними фахівцями.

 

Сторінка 1 із 6